Tegoroczne wakacje ze względu na pandemię koronawirusa wyglądały inaczej niż dotychczas. Zmuszeni byliśmy zrezygnować z wyjazdów kolonijnych i obozów sportowych. Ale nie zrezygnowaliśmy z miłego i atrakcyjnego spędzania czasu.
Codziennie staraliśmy się zapewnić dzieciom z domów "Mieszko", "Dobrawa" i "Bolesław" moc atrakcji i wrażeń.
    Bardzo dużo czasu spędzaliśmy na naszym nowo otwartym boisku sportowym! Graliśmy na nim w piłkę nożną, siatkówkę, tenisa i koszykówkę. Maluchy biegały a wychowawcy nie bali się, że w razie upadku zranią kolana czy łokcie 😊
Ogromnym powodzeniem cieszyły się kąpiele wodne w rozłożonych basenach zarówno dla maluchów jak i dla młodzieży. Piękne upalne dni sprzyjały tego typu atrakcjom.
Niezmienną popularnością cieszyła się również trampolina, pomimo kilku niegroźnych kontuzji każdy chętnie na nią wracał.
    We własnym gronie, przy zachowaniu reżimu sanitarnego, organizowaliśmy wycieczki rowerowe w różne atrakcyjne miejsca w Rzeszowie w tym do Rezerwatu Przyrody "Lisia Góra".

 


 

    Skorzystaliśmy również z możliwości popływania rowerkami wodnymi po Wisłoku.
 


 

    Dużą radość sprawił nam spacer po parku wokół zamku w Łańcucie.

    Byliśmy także na lotnisku Jasionka, gdzie mieliśmy możliwość pooglądania samolotów szkoleniowych w AirRes i Aeroklubie Rzeszowskim.
 


 

    Sierpniowy wyjazd do ZOO w Krakowie, był dla nas niesamowitym wydarzeniem, podziwialiśmy egzotyczne zwierzęta, i niestety ale nie udało nam się zabrać ze sobą hipopotama, bo i tak nie zmieściłby się w naszym basenie 😊 .

 

 

 

 

 

 

 


    Mieliśmy taką możliwość, że jeździliśmy konno, spacerowaliśmy z alpakami i bawiliśmy się z psami terapeutycznymi, wszystko miało miejsce podczas wycieczki do Radosnej Zagrody
w Iwierzycach. W ramach wyjazdu uczestniczyliśmy w warsztatach mydlarskich i paliliśmy ognisko.

    Wakacje zakończyliśmy piknikiem na świeżym powietrzu w naszym ogrodzie.

 

    Mimo panującej pandemii, udało nam się bezpiecznie i zdrowo wypocząć. Z niecierpliwością oczekujemy już na następne wakacje.