W dniu 6 lutego 2017 naszą placówkę odwiedzili wspaniali goście. Byli to przedstawiciele Narodowego Banku Polskiego: Pani Beata Rapa – dyrektor Oddziału Okręgowego NBP w Rzeszowie, Pan Bogusław Kapusta – zastępca dyrektora Oddziału Okręgowego NBP w Rzeszowie, oraz Pan Tomasz Steczkiewicz – naczelnik Wydziału Organizacyjno – Administracyjnego NBP w Rzeszowie.
A wszystko zaczęło się w styczniu 2012 roku na naszym pierwszym spotkaniu Noworoczno – Opłatkowym Bankowców, gdzie zostaliśmy zaproszeni przez duszpasterza bankowców ks. dr Janusza Sądela.
    Nasi znamienici Goście, mieli okazję zobaczyć i poznać jak funkcjonuje nasz dom dziecka na co dzień. Spotkali się z podopiecznymi naszego domu. Poznali po krótce jego historię i działalność. Nie obyło się bez wzruszeń i długiej rozmowy z naszą panią dyrektor – Urszulą Polanowską.
    Osoby reprezentujące NBP są naszymi stałymi sponsorami i stale współpracują z naszą placówką fundując naszym wychowankom np. obozy, kolonie czy też inne prezenty. Także i tym razem nie zapomnieli o naszych podopiecznych. Obdarowali nas mnóstwem gadżetów a także zaprosili na wycieczkę do Warszawy do Multimedialnego Centrum Pieniądza NBP im. S. Skrzypka. Już nie możemy się doczekać lata i tego wyjazdu, kiedy to staniemy się świadkami narodzin monety i banknotu, teorii ekonomicznych. Zobaczymy na żywo jak powstaje pieniądz, jak działa bankomat oraz karta kredytowa.