W dniu 30 stycznia 2015 roku w naszej placówce odbyło się uroczyste Spotkanie Świąteczne z rodzicami i opiekunami wychowanków, przebywających w Domu dla Dzieci „Mieszko” i Domu dla Dzieci „Dobrawa” w Rzeszowie.
    Na spotkanie licznie przybyli nie tylko rodzice ale także babcie, dziadkowie, ciocie, wujkowie oraz rodzeństwo naszych podopiecznych.
    Wychowankowie obydwu placówek przygotowali dla swoich rodzin Jasełka Bożonarodzeniowe i przepiękny program z okazji Dnia Babci i Dziadka. Wszyscy przybyli Goście otrzymali prezenciki specjalnie wykonane na tę okazję przez ich pociechy.
    Występ bardzo wszystkim się podobał. Artyści otrzymali gromkie brawa. Po programie artystycznym, przy skromnym poczęstunku, wszystkie dzieci spotkały się ze swoimi rodzinami. W miłej atmosferze czas szybko mijał.
    Kilkoro wychowanków udało się z rodzicami do swoich domów rodzinnych, aby tam spędzić okres ferii zimowych. Większość dzieci spędzi ferie w placówkach, gdzie czeka na nich moc atrakcji. Program wypoczynku, przygotowany dla wychowanków, przy współudziale Firmy „Provident”, na pewno nie pozwoli się im nudzić, gdyż jest bardzo urozmaicony i dostosowany do ich zainteresowań.
    Mamy nadzieję, że wszystkie dzieci wrócą po feriach zadowolone, i pełne energii przystąpią do swoich szkolnych obowiązków.