26.11.2011 – tradycyjnie, jak co roku, w naszej placówce zorganizowaliśmy zabawę andrzejkową, na której gościliśmy również podopiecznych Pogotowia Opiekuńczego w Rzeszowie oraz Domów Dziecka ze Strzyżowa, z Żyznowa i Łąki. O godzinie 15.00 wychowankowie i wychowawcy rozpoczęli wspólną zabawę, do której przygotowywali się starannie od samego rana. Każdy zaprezentował oryginalny strój. Wśród uczestników pojawili się między innymi żabka, królewna, dynia, Superman, zajączek, szalony doktor, klaun, pirat z Karaibów, hrabia Drakula oraz wiele innych. Zabawa była wyśmienita.
    Na uczestników imprezy czekało wiele atrakcji. Każdy mógł sprawdzić, co czeka go w najbliższej przyszłości, jak będzie mieć na imię przyszły mąż lub żona, czy spotka go szczęście w kolejnym roku, która panna pierwsza wyjdzie za mąż. Nie zabrakło również tradycyjnego lania wosku.
    Przez całe popołudnie wychowankowie mieli też możliwość uczestniczenia w wielu konkurencjach, zabawach i konkursach, w których czekały na nich liczne nagrody i upominki. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Wieczorem przy dźwiękach muzyki, błysku świateł i kolorowych laserach zorganizowaliśmy dyskotekę. Wspólna zabawa trwała do godziny 21.00.