24.09. 2017 r. Uczestniczyliśmy w " Dniu Dla Dziecka" zorganizowanym specjalnie dla nas przez Fabrykę Stylu Janowska VISION wraz z współorganizatorami: Stacją Paliw Żródełko, Restauracją "Kucharze", AVC Multimedia, Europolisy Natalia Wolska, "Szymon motywuje”. Po obiedzie pod nasz dom podjechała limuzyna Hummer2 i zabrała nas na przejażdżkę po Rzeszowie w drodze do salonu fryzjerskiego przy ul. Widokowej 3.
    Podróż luksusowym autem przy dźwiękach muzyki dyskotekowej była wielką frajdą. Na miejscu przywitali nas pracownicy oraz mówca motywacyjny p. Szymon.
    W komfortowych warunkach oddaliśmy się w ręce pań fryzjerek, które "wyczarowały' na naszych głowach modne fryzury oraz udzielały rad jak pielęgnować włosy.
    W trakcie wykonywania tych zabiegów spędzaliśmy aktywnie czas z mówcą motywacyjnym, który przygotował dla nas atrakcyjne gry i zabawy. Były one przeplatane słodkim poczęstunkiem. Wszyscy bawiliśmy się doskonale. Na zakończenie czekała nas jeszcze jedna niespodzianka. Restauracja" Kucharze" przygotowała dla nas atrakcyjny podwieczorek w postaci pizzy i frytek, który po tylu wrażeniach smakował wyśmienicie.
    Dziękujemy Fabryce Stylu Janowska Vision oraz współorganizatorom za poświęcony nam czas i zapewnienie tylu atrakcji w to pochmurne niedzielne popołudnie.