22.10.2019 r. – Na początku były marzenia … potem zrodziły się pewne plany …
co by było gdyby … aż tu nagle … gdzieś na łączach telefonicznych usłyszano głos miłego Pana: „chciałbym pomóc, jakie macie potrzeby?... Tak zaczynałaby się opowieść o Dobrym Człowieku, który … UFUNDOWAŁ SIŁOWNIĘ PLENEROWĄ.
Dziesięć urządzeń: prasa nożna, wahadło, krzesło, motyl rozciągający, kolarz, biegacz, jeździec, prostownik nóg, orbitrek i twister zostało zamontowanych, wkomponowanych
w ogród na terenie domu dziecka. Tym Dobrym Człowiekiem jest Pan Marek z Rodziną, osoby prywatne - sponsorzy siłowni.
Już nie tylko w siłowni w pomieszczeniach domu dziecka czy w szkole - na sali gimnastycznej, teraz wszystkie dzieci będą mogły uczestniczyć w aktywnym wypoczynku na świeżym powietrzu. Zamontowane urządzenia będą służyły dzieciom i młodzieży zarówno do ćwiczeń siłowych jak i rekreacyjnych. Dziękujemy Panu Markowi oraz Rodzinie za wyjątkowy prezent, który posłuży na wiele, wiele lat i przyczyni się do poprawy kondycji fizycznej i stanu zdrowia młodych ludzi.
Na tym ta opowieść się nie kończy - mamy zapewnienia, że w drodze do domu dziecka jest już nowa kuchnia 6-cio palnikowa z piekarnikiem jako wyposażenie kuchni głównej. Dziękujemy bardzo serdecznie!!!. Podopieczni Domów dla Dzieci: „ MIESZKO”, „DOBRAWA” i „BOLESŁAW” w Rzeszowie.