21.04.2010 - W tym dniu, niebywałą przyjemnością było uczestnictwo w VI Turnieju Tenisa Stołowego Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych Województwa Podkarpackiego. Turniej został zorganizowany przez Placówkę Opiekuńczo – Wychowawczą w Tarnobrzegu i Stowarzyszenie Przyjaciół POW. Zawody zostały zorganizowane w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji „Wisła” w Tarnobrzegu. Przedstawiciele naszego domu z radością mogą poszczycić się wysokimi wynikami. Uzyskaliśmy pierwsze miejsce wśród dziewczynek do 12 roku życia, oraz trzecie miejsce w te samej kategorii wśród chłopców. Na uwagę zasługuje fakt, iż w drużynowej punktacji, zdobyliśmy zasłużone drugie miejsce na trzynaście rywalizujących ze sobą placówek opiekuńczo-wychowawczych. Roczne przegotowania, odpowiedni trening i nieposkromiona wola pozytywnej walki, przyniosły pożądane, wysokie wyniki. Wygraliśmy pamiątkowy puchar oraz sprzęt elektroniczny. Pełni satysfakcji, zapowiadamy, iż nie ustajemy w treningach, gdyż za rok mamy zamiar przywieźć pierwsze miejsce.