20.12.2017 r. - W wyjątkowej świątecznej atmosferze 20 grudnia w Domu dla Dzieci „Mieszko” i Domu dla Dzieci „Dobrawa” odbyło się spotkanie wigilijne. W spotkaniu wzięli udział: dzieci, pracownicy i zaproszeni goście. W tym roku swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele Kościoła wraz z Jego Ekscelencją Księdzem Biskupem Janem Wątrobą, przedstawiciele władz miasta, zaprzyjaźnieni sponsorzy i oczywiście nasi usamodzielnieni wychowankowie.

     W podniosły nastrój świąteczny wszystkich zebranych wprowadziły Jasełka. Dzieci wcieliły się w role Maryi, Józefa, aniołów, pastuszków i trzech króli. Całe przedstawienie przeplatane było śpiewaniem kolęd i pastorałek. Talent aktorski naszych dzieci został nagrodzony gromkimi brawami i słowami uznania. Po występie dzieci, odczytaniu ewangelii i błogosławieństwu Biskupa wszyscy podzielili się opłatkiem, złożyli sobie życzenia i zasiedli do wieczerzy wigilijnej. Przy stole panowała ciepła, serdeczna i rodzinna atmosfera. Wieczór był magiczny, wyjątkowy i z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich obecnych.

    Korzystając z okazji pragniemy serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy pomogli nam w organizacji naszej wieczerzy. Szczególne podziękowania składamy naszym stałym sponsorom oraz uczniom Zespołu Szkół Gospodarczych w Rzeszowie za profesjonalną obsługę kelnerską.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia

życzymy wszystkim

radosnych Świąt Bożego Narodzenia

oraz udanego nadchodzącego Nowego Roku 2018 …