02.10.2010 – Na zaproszenie Grupy CMP nasi najstarsi wychowankowie wybrali się na plac budowy rzeszowskiego Millenium Hall, największego centrum handlowego na Podkarpaciu. Będzie ono doskonałym miejscem na zakupy i rozrywkę. Powstaną tutaj między innymi Fantasy Park, gdzie można będzie pograć w kręgle czy bilard, sale kinowe, sklepy i restauracje.
    O godzinie 10:00 wyruszyliśmy na plac budowy, tam każdy zwiedzający otrzymał kask ochronny, kamizelkę i identyfikator. Tak przygotowani mogliśmy rozpocząć zwiedzanie miejsca budowy. Niektórzy mieli możliwość zasiąść za sterami koparki i samochodu ciężarowego z podnośnikiem HDS i z bliska obejrzeć ich wnętrze. Obejrzeliśmy obiekt z zewnątrz, a następnie udaliśmy się na podziemny parking, gdzie specjalnie dla nas przygotowano pokaz laserów, który zrobił na nas duże wrażenie. Na zakończenie mogliśmy porozmawiać z pracownikami budowy o całym przedsięwzięciu.
    Na pamiątkę wizyty w Millenium Hall każdy z nas otrzymał kask i kamizelkę, w których zwiedzaliśmy miejsce budowy. W przyszłym roku, gdy prace budowlane będą się mieć ku końcowi, znów odwiedzimy plac budowy. Za tą możliwość serdecznie dziękujemy!