Dzień Dziecka '2008 w naszym domu na pewno należał do udanych - zadbali o to dyrekcja, wychowawcy, pracownicy administracyjno-obsługowi, no i oczywiście - prawdziwi przyjaciele o Wielkich Sercach dla Dzieci - sponsorzy!!!.
    Uroczystość odbyła się 02.06.08 o godz. 14oo. Zebranych gości - przedstawicieli władz miasta, przyjaciół naszego domu, grupę przedszkolaków z Przedszkola Publicznego Nr 8 - dzieci przywitały programem artystycznym. Były piosenki, wiersze oraz tańce, podczas których nasi podopieczni zaprezentowali swoje zdolności i umiejętności. Oczywiście tego dnia nie zabrakło życzeń i prezentów dla dzieciaków, składali je Pani Dyrektor oraz zaproszeni goście.
    Po części oficjalnej w ogrodzie odbył się piknik z grillowaniem. Na dzieci czekały atrakcje przygotowane przez Centrum Promocyjne AMB-Polska %u2013 było malowanie twarzy, baloniaki (zwierzęta skręcane z balonów), zabawy z wodzirejem, gry i konkursy z nagrodami. Dzieci starsze miały okazję zmierzyć swoje możliwości i siły w różnych dyscyplinach sportowych %u2013 zespołowych i indywidualnych. Pogoda i humory wszystkim dopisywały, zabawa była bardzo udana i trwała do wieczora.
    Wszystkim Sponsorom, którzy w różny sposób (finansowy i rzeczowy) przyczynili się do uatrakcyjnienia obchodów Dnia Dziecka i spowodowali, że ten dzień wywołał radość i uśmiech na twarzach naszych dzieci - bardzo, bardzo gorąco i serdecznie DZIĘKUJEMY!!!