19.12.2013 r. naszą placówkę zaszczycili swoją obecnością Krzysztof Ignaczak z klubu Asseco Resovia Rzeszów, a także przedstawiciele Fundacji PBS pomagam, na czele z Panią dyrektor. Ich przybycie związane było z II edycją świątecznej akcji charytatywnej pod hasłem: „Gwiazdy dla Podkarpacia”, która to rozpoczęła się 25 listopada, a zakończyła 15 grudnia 2013 r. Akcja prowadzona była na fanpage’u PBS banku. Fani w ciągu trzech tygodni mogli oddawać głosy na ulubionego sportowca. To właśnie Krzysiu Ignaczak- polski siatkarz, grający na pozycji libero, reprezentował naszą placówkę w tak szczytnej akcji.
    Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Towarzyszyły mu opowieści Pana Krzysztofa o marzeniach, które się spełniają dzięki uporczywej pracy i wysiłkowi.Fundacja PBS pomagam przekazała naszym podopiecznym wspaniałe prezenty: konsolę x-box z kinectem wraz z grami, zestawy do tenisa stołowego, rakietki, kije do bilardu i mnóstwo słodyczy. Nasi podopieczni byli bardzo szczęśliwi mogąc spotkać się z tak znaną i lubianą gwiazdą sportu, a także przedstawicielami Fundacji PBS pomagam. Z niecierpliwością oczekujemy możliwości wyjścia na mecz Asseco Resovia. Mamy nadzieję, że to marzenie wkrótce się ziści i będziemy mogli przeżyć te emocje na żywo.
    Składamy serdeczne podziękowania Fundacji PBS pomagam za wszystkie otrzymane prezenty, a także pamięć zarówno o tych najmłodszych jaki i najstarszych. Dziękujemy i do zobaczenia za rok…